0603N220F500CT
Partnumber:
0603N220F500CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R