0603N472F500CT
Partnumber:
0603N472F500CT
Manufacturer:
Topdiode Manufacturing Company
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 50V C0G 1% SMD 0603 125°C T/R