0603SAF1001T5E
Partnumber:
0603SAF1001T5E
Manufacturer:
Royal Electronic Factory (Thailand) Co., Ltd
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R