0603SAF4702T5E
Partnumber:
0603SAF4702T5E
Manufacturer:
Royal Electronic Factory (Thailand) Co., Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 47K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R