0603WAJ0100T5E
Partnumber:
0603WAJ0100T5E
Manufacturer:
Uniroyal Electronics Industry Co., Ltd
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±400ppm/°C Pad SMD T/R