0603WAJ0220T5E
Partnumber:
0603WAJ0220T5E
Manufacturer:
Uniroyal Electronics Industry Co., Ltd
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 22 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R