0603YC104K4T2A
Partnumber:
0603YC104K4T2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R