0603YC104M4T2A
Partnumber:
0603YC104M4T2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 20% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R