0603YC104ZAT2A
Partnumber:
0603YC104ZAT2A
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R -20% to 80% Pad SMD 0603 125°C T/R