0603YD105KAT2A
Partnumber:
0603YD105KAT2A
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1693 in stock
SKU:
0603YD105KAT2A
Package
CAP CER 1UF 16V X5R 0603