08052C221J4T2A
Partnumber:
08052C221J4T2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 200V X7R 5% Pad SMD 0805 125°C T/R