08052C471K4T2A
Partnumber:
08052C471K4T2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 200V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R