08052U330KAT2A
Partnumber:
08052U330KAT2A
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 33pF 200V C0G 10% Pad SMD 0805 125°C Ultra Low ESR T/R