08053C105KAZ2A
Partnumber:
08053C105KAZ2A
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
787 in stock
SKU:
08053C105KAZ2A
Package
CAP CER 1UF 25V X7R 0805