08053D225KAT2A
Partnumber:
08053D225KAT2A
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1795 in stock
SKU:
08053D225KAT2A
Package
CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805