08053E104ZAT2A
Partnumber:
08053E104ZAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
22600 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 25V Z5U -20% to 80% Pad SMD 0805 85°C T/R