08055A121JAT2A
Partnumber:
08055A121JAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 120pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R