08055A222FAT2A
Partnumber:
08055A222FAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0022uF 50V C0G 1% Pad SMD 0805 125°C T/R