0805AF-103XJRB
Partnumber:
0805AF-103XJRB
Manufacturer:
Coilcraft
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 10uH 5% 2.5MHz 18Q-Factor Ferrite 0.23A 2.2Ohm DCR 0805 T/R