0805B103K501CT
Partnumber:
0805B103K501CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 500V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R