0805B104K250CT
Partnumber:
0805B104K250CT
Manufacturer:
Knowles Capacitors
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiCap 125°C T/R