0805CS-120XJEC
Partnumber:
0805CS-120XJEC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.012uH 5% 250MHz 50Q-Factor Ceramic 0.6A 0.15Ohm DCR 0805 Automotive T/R