0805CS-121XGEC
Partnumber:
0805CS-121XGEC
Manufacturer:
Coilcraft
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 120nH 2% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 400mA 510mOhm DCR 0805 Automotive T/R