0805CS-150XJEC
Partnumber:
0805CS-150XJEC
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 50Q-Factor Ceramic 0.6A 0.17Ohm DCR 0805 Automotive T/R