0805CS-180XJBC
Partnumber:
0805CS-180XJBC
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 18nH 5% 250MHz 50Q-Factor Ceramic 600mA 200mOhm DCR 0805 Automotive T/R