0805CS-221XJEC
Partnumber:
0805CS-221XJEC
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.7Ohm DCR 0805 Automotive T/R