0805CS-390XJEC
Partnumber:
0805CS-390XJEC
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.039uH 5% 250MHz 60Q-Factor Ceramic 0.5A 0.29Ohm DCR 0805 Automotive T/R