0805CS-820XJEC
Partnumber:
0805CS-820XJEC
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.082uH 5% 150MHz 65Q-Factor Ceramic 0.4A 0.42Ohm DCR 0805 Automotive T/R