0805J1000221JAR
Partnumber:
0805J1000221JAR
Manufacturer:
Knowles Capacitors
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R