0805S8F1000T5E
Partnumber:
0805S8F1000T5E
Manufacturer:
Royal Electronic Factory (Thailand) Co.,Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 100 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R