0805W8J0102T5E
Partnumber:
0805W8J0102T5E
Manufacturer:
ROYALOHM/UNIOHM
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 1K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R