0805YC392KAT2A
Partnumber:
0805YC392KAT2A
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 3900pF, 16V, ±10%, X7R, 0805 (2012 mm), Sn/NiBar, -55º ~ +125ºC, 7