0805ZD106MAT2A
Partnumber:
0805ZD106MAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 10V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R