0869LP14A090
Partnumber:
0869LP14A090
Manufacturer:
Johanson Technology, Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters Low Pass 869MHz 0.6dB 50Ohm SMD 6Pin