0908SQ-25-NGLB
Partnumber:
0908SQ-25-NGLB
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Wirewound 0.025uH 2% 400MHz 130Q-Factor Air 4.4A 0.01Ohm DCR T/R