093-1-016-0-F-BS0
Partnumber:
093-1-016-0-F-BS0
Manufacturer:
MPE-Garry GmbH
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Standard