09P-123J-50
Partnumber:
09P-123J-50
Manufacturer:
FASTRON GmbH
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Pluggable Shielded Wirewound 12mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 80mA 40Ohm DCR RDL Loose