0FLM010.T
Partnumber:
0FLM010.T
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Midget Slow Blow Acting 10A 250V Holder Cartridge 10.31 X 38.1mm CSA/UL