0JTD060.T
Partnumber:
0JTD060.T
Manufacturer:
LittleFuse
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Fuse Class J Slow Blow Acting 60A 600V Holder Cartridge 27 X 60.3mm CSA/UL