0TLS035.TXLS
Partnumber:
0TLS035.TXLS
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse 35A 170V Cartridge 22.35 X 14.3mm Glass Melamine UL