0ZCJ0010FF2E
Partnumber:
0ZCJ0010FF2E
Manufacturer:
Bel
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.1A(hold) 0.25A(trip) 60VDC 10A 0.4W 1s 1.6Ohm SMD Solder Pad 3.5 X 1.8 X 0.85mm T/R Automotive