1008PS-103MC
Partnumber:
1008PS-103MC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 38Q-Factor 720mA 920mOhm DCR 1008 Automotive T/R