1008PS-153KLC
Partnumber:
1008PS-153KLC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 10% 100KHz 38Q-Factor Ceramic/Ferrite 0.51A 1.15Ohm DCR 1008 Automotive T/R