1008R-182J
Partnumber:
1008R-182J
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Unshielded Wirewound 1.8uH 5% 7.9MHz 30Q-Factor Ferrite 0.457A 0.72Ohm DCR 1008 T/R