100B151FT1000XC100
Partnumber:
100B151FT1000XC100
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 150pF 1000V +90±30ppm/C 1% Pad SMD 175°C Low ESR T/R