100B330JTN500XT
Partnumber:
100B330JTN500XT
Manufacturer:
American Technical Ceramics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 33pF 500V +90±30ppm/C 5% Pad SMD 175°C Low ESR T/R