100B5R6BT500XT
Partnumber:
100B5R6BT500XT
Manufacturer:
American Technical Ceramics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 5.6pF 500V +90±30ppm/C 0.1pF Pad SMD 175°C T/R