100B911JT50XT
Partnumber:
100B911JT50XT
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 910pF 50V +90±20ppm/C 5% Pad SMD 125°C Low ESR T/R