100USC4700MEFCSN30X45
Partnumber:
100USC4700MEFCSN30X45
Manufacturer:
Rubycon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 100V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 5130mA 3000h 85°C Bulk