100YXF4R7MTA5X11
Partnumber:
100YXF4R7MTA5X11
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 5mm 65mA 5000h 105°C Ammo